Vrijstaande waterlodge voor 6 personen met privé hottub in Oirschot.

Water Lodge met hottub bij Fjora Resort

De Water Lodge met hottub bij Fjora Resort is een vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen aan het water in Oirschot. De combinatie van een rustige ligging en een eigen hottub maakt dit een fijne plek voor een gezin of een klein gezelschap. Binnen zijn drie slaapkamers, een moderne keuken, airconditioning, wifi en een Smart TV. Buiten horen een tuin, terras, loungeset en privé hottub bij de lodge. Fjora Resort is kleinschalig en waterrijk opgezet en ontvangt vanaf december 2026 de eerste gasten. Vanuit het park ontdek je gemakkelijk Oirschot, het Dal van de Beerze en de Kampina.

Water Lodge met hottub bij Fjora Resort

De Water Lodge met hottub bij Fjora Resort ligt vrijstaand aan een rustige waterpartij. Binnen en buiten lopen door de grote ramen mooi in elkaar over. Vanaf het terras kijk je uit over het water en aan het einde van de dag stap je in je eigen hottub.

Er zijn drie slaapkamers. Twee kamers hebben ieder twee eenpersoonsbedden en een eigen wastafel; in de derde staat een stapelbed. De moderne keuken en lichte woonkamer bieden genoeg plek om samen te koken en te eten. Verder zijn er airconditioning, wifi en een Smart TV.

Fjora Resort ligt in Oirschot, in een groene hoek van Brabant. Je kunt vanaf hier wandelen en fietsen richting het Dal van de Beerze en de Kampina. Ook de centra van Oirschot en Oisterwijk liggen dichtbij.

Wat mij aanspreekt aan deze lodge is de combinatie van ruimte en rust. Met zes personen heb je genoeg plek, maar door het uitzicht op het water en de eigen hottub voelt het verblijf toch ontspannen en privé.

Locatie van het huisje

Aan het water, In het bos

Prijs vanaf

vanaf € 279

Extra's

Sauna en/of hot tub, Welness, Kindvriendelijk , Kleinschalig, Watersport

Bekijk Fjora Resort

Bekijk de actuele beschikbaarheid >>

Tijd voor vakantie

3 redenen om naar de Water Lodge met hottub te gaan:

1. Je eigen hottub
De privé hottub staat bij het terras en is een fijne plek voor een rustige avond.

2. Direct aan het water
Vanuit de woonkamer en tuin kijk je uit over een waterpartij op het resort.

3. Drie slaapkamers
De indeling past goed bij een gezin of een klein gezelschap van maximaal zes personen.

0
Slaapkamers
0
Badkamers
0
Aantal personen
Honden welkom?
Nee

Handig om te weten

Huisdieren toegestaan
Nee
WiFi aanwezig
Ja
TV aanwezig
Ja
Zwembad aanwezig
Nee
Restaurant aanwezig
In de directe omgeving